Dj i wodzirej na wesele w Olsztynie. Sprawdź propozycje!

Dj i wodzirej na wesele w Olsztynie. Sprawdź propozycje!

DJ i wodzirej na wesele lub inną zabawę?

Wielkimi krokami zbliża się Twoje wesele lub Komunia Święta Twojego dziecka? Może nadszedł czas na nowe początki i zbliżają się długo wyczekiwane osiemnaste urodziny? A może nadchodzi matura, a wraz z nią szalona zabawa studniówkowa? Albo po prostu jakimś cudem znalazłeś się w komitecie organizującym festyn okolicznościowy, czy to bal karnawałowy czy andrzejkowy, i twoim zadaniem jest zapewnić, że ludzie będą się doskonale bawić. Dj i wodzirej na wesele który rozrusza towarzystwo może sprawdzić się także w innych rolach.

Zrób rozpoznanie

Od czego zacząć? Jak to wszystko zrobić? Rozwiązanie jest oczywiście bardzo proste! Nic nie zapewnia lepszej imprezy niż świetnie dobrana muzyka. Ale trzeba pamiętać, że tłumy wymagają czegoś więcej niż głośno puszczonego, przerywającego radia. Ludzie lubią tańczyć do piosenek wybranych specjalnie dla nich, mieć jakiś wpływ na to jak wygląda impreza. Dlatego też w przypadku każdej większej imprezy, doskonałym pomysłem wartym wzięcia pod uwagę jest wynajem usług wodzireja lub DJ.

Postaw na profesjonalistów

Obie opcje zapewniają nam dwie podstawowe rzeczy – muzykę i profesjonalny sprzęt nagłaśniający, który zdecydowanie podnosi jakość zabawy. Jednakże istnieją pewne różnice, choć nie zawsze uznawane, o których warto pamiętać przed wynajęciem takiej osoby na specjalny wieczór. Dj i wodzirej na wesele to wybór idealny.

DJ to nie wodzirej

W swojej tradycyjnej formie, DJ zazwyczaj pozostaje skupiony tylko na swoim zadaniu i nie angażuje się zbytnio z ludźmi, którym dostarcza rozrywki. Tymczasem wodzirej ma nieco bardzo rozbudowane zadanie. Po pierwsze, jest to oczywiście dbanie o to, że odpowiednia muzyka leci z głośników. Po drugie i równie ważne, jest to, że powinien sam wyciągać rękę do tańcujących osób i próbować ich zabawiać zza swojego sprzętu. Do jego obowiązków należą zapowiedzi nowych piosenek, okazjonalne żarty. Musi zbudować radosną atmosferę i zachęcić ludzi do opuszczenia swoich miejsc i dołączenia do zabawy na parkiecie.

Choć ogłoszenia mówią inaczej

Jednakże te drobne różnice między DJ a wodzirejem nie należą do istotnych. Bardzo często, zwłaszcza gdy widzimy ogłoszenie do dopiskiem ‚DJ na wesele’, w ofercie jest praktycznie ta sama usługa, jaką zaoferowałby wodzirej, dlatego nie warto się przedwcześnie zniechęcać. Dj i wodzirej na wesele to sprawdzone połączenie.

Playlista która kręci

Co do repertuaru zapewnianego na takie uroczystości, to zazwyczaj skupia się na przebojach polskich i zagranicznych, często w klimacie disco polo. Pomimo pewnej niesławy na jaką cierpi ten gatunek muzyki, to nie można zaprzeczyć, że jest to bardzo dobry wybór na wesela i innego tego typu okazje. Skoczne i energiczne melodie na pewno porwą do tańca nawet najbardziej niechętne osoby. A nawet jeżeli awersja przed tą muzyką zwycięży, to zawsze można skierować specjalne zamówienie do wodzireja. W ofercie są przeboje z różnych dekad. Lata 70. i 80. dla naszych rodziców, naszych ciotek i wujków, ale i również przeboje z czasów młodości dziadków. Wybór jest szeroki i różnorodny, najważniejsza bowiem jest satysfakcja i przyjemność imprezowiczów.

Lasery także mogą się pojawić

Dodatkowych atrakcji, poza świetną muzyką, często dostarczają też efekty świetlne, wytwornice dymu, baniek mydlanych. Można też spotkać się z możliwością organizacji dodatkowej zabawy jaką jest karaoke, pod warunkiem, że w ofercie DJ jest projektor do wyświetlania karaoke. Przy pomocy podobnego projektora niekiedy można dodać zabawie nieco sentymentalnej nuty i na przykład podczas wesela, poświęcić chwilę czasu dla prezentacji multimedialnej z fotografiami młodej pary. Wszakże nic nie pozwala tak docenić szczęścia zawartego w obecnej chwili jak spojrzenie w przeszłość, która sprawiła, że ta chwila nadeszła.

Miejsce, zabawy i cała otoczka

A jeżeli to wszystko nie wystarczy do tego, aby zaangażować wszystkich gości, pozostają też różnego rodzaju konkursy oraz tradycyjne zabawy weselne typu oczepiny, które dobrze dobrany wodzirej na pewno będzie znał. Ale impreza to nie tylko muzyka. Ważne jest też otoczenie i pozostaje pytanie – gdzie zorganizować całą rozrywkę tak, aby zagwarantować długie godziny zabawy, jaką wspominać będzie się przez całe lata? Stolica Warmii i Mazur jaką jest Olsztyn może nie wygląda na miejsce, które wskazalibyśmy jako nasz pierwszy wybór na zabawę. Ale po chwili namysłu łatwo zauważyć, że może być to doskonała opcja.

ślub na plaży

Na Warmii jest gdzie się bawić

Pośród pięknych jezior i parków i lasów, istnieje wiele zakątków, które nadają się na świetną zabawę. Wszakże dlaczego ktoś miałby męczyć się w dusznych salach na wynajęcie, jak może bawić się na świeżym powietrzu? Nawet jeżeli wybrany przez ciebie wodzirej lub DJ nie jest z Olsztyna, zanim się poddasz, to sprawdź czy w swojej ofercie nie obiecuje możliwości dojazdu do wybranej miejscowości. Bardzo często dojazd taki zapewniany jest w granicach odgórnie określonego obszaru. Stawki za noc zabawy są różne, zależne też od reputacji danego wodzireja lub DJ’a, oraz tego jak bogate są usługi, które zapewnia. W przypadku wesela, często też istnieje opcja, aby pozostał na poprawiny, co wiąże się z dodatkowym kosztem, choć zazwyczaj mniejszym.

Widzisz jak jest

Tak więc nawet jeżeli pewnego dnia staniesz w obliczu niecodziennego wyzwania i będziesz musiał zorganizować imprezę okolicznością, nie martw się! Na pewno znajdziesz osobę, która zapewni, że będzie to okazja pełna śmiechu i tańców.

Comments are closed.